Berardi srušio Inter, dvije odgođene utakmice

Inter je na startu sezone poražen kod Sassuoloa, dok su utakmice klubova iz Genoe odgođene zbog velike nesreće na viaduktu u tom gradu.

Roma je na pogon Edina Džeke bila bolja od Torina u gostima 0:1. Justin Kluivert odlično je nabacio, a Džeko fantastičnim pogotkom donio Romi tri boda.

Bologna je u jednoj mršavoj utakmici poražena na domaćem terenu od SPAL-a 0:1, golom Kurtića u 71. minuti.

Empoli je na domaćem terenu bio bolji od Cagliarija 2:0, a pogotke su postigli Krunić u 14. minuti i Caputo u 52. Za Cagliari nisu ulaziji Bradarić i Pajač, dok Srna nije niti bio u zapisniku.

Povratnik u Serie A Parma i Udinese podijelil su bodove 2:2. Parma je povela u 43. miuti preko Inglesea, a na 2:0 je povisio Barilla u 59. Ipak, Udinese se vratio u samo četiri minute. Prvo je penal realizirao u 65. minuti De Paul, da bi u 69. minuti Fofana donio izjednačenje.

Sassuolo je šokirao Inter na otvaranju sezone. Golom Berardija u 27 .minuti iz penala slavili su protiv neuvjerljivog Intera. Inter je do kraja imao neke pokušaje i inicijativu, ali sve je to bilo jalovo. Brozović je odigrao cijelu utakmicu za Inter, Perišić drugo poluvrijeme, dok je Šime Vrsaljko presjedio na klupi cijelu utakmicu.

Torino-Roma 0:1(Džeko 89)-Ante Ćorić nije ulazio u igru za Romu

Bologna-SPAL 0:1(Kurtić 71)

Empoli-Cagliari 2:0(Krunić 14, Caputo 72) -Bradarić i Pajač ostali na klupi, Srna niti u zapisniku

Parma-Udinese 2:2(Inglese 43, Barilla 59/De Paul 65-11m, Fofana 69)

Sassuolo-Inter 1:0(Berardi 27-11m)-Brozović odigrao do 86.minute, Perišić odigrao drugo poluvrijeme, Vrsaljko nije ulazio u igru

Utakmice Milan-Genoa i Sampdoria-Fiorentina su odgođene.