Dinamu novi bodovi protiv Slavena

Nogometaši Dinama došli su do nove pobjede u domaćem prvenstvu protiv Slaven Belupa bez većih problema, golovima Hodžića i Leškovića.

HT Prva liga, 3.kolo:

Dinamo-Slaven Belupo 2:1 (2:0)

(Hodžić 19, Lešković 42/Bogojević 90)

Dinamo je dominirao od početka utakmice i to iskoristio u 19.minuti kada je Hodžić primio loptu u šesnaestercu gostiju  i lijepo zabio za vodstvo. Dinamo je nastavio sa dominacijom i sigurnom igrom, dok gosti nisu uputili niti jedan udarac u okvir gola u prvom poluvremenu. Plavi su svoju dominaciju kapitalizirali u 42.minuti kada je nakon glavometa, Lešković bio najprisebniji i zabio za 2:0.

Istu igru vidjeli su gledatelji u drugom poluvremenu. Dinamo je imao dominaciju u posjedu lopte, a Slaven i nije igrao tako loše, ali nikako nisu uspjevali doći ozbiljnije do gola, sve do 90. minute kada je Bogojević smanjio vodstvo Dinama. No, za nešto više nije bilo vremena i Dinamo je privremeno zasjeo na vrh tablice sa 7 bodova.