Dvije utakmice-14 golova

Danas je nastavljeno 8. kolo domaćeg HNL-a, a Dinamo i Hajduk su došli do novih bodova.

Dinamo je teže od očekivanog došao do pobjede protiv Diva iz predgrađa, nakon što je Haramustek isključen kod Intera u 57. minuti, kod vodstva Intera 1:2. Krenula je tada golijada, u kojoj se bolje na kraju snašao Dinamo i slavio na kraju 5:3.

U večernjem terminu od 19 sati, Hajduk je gostovao kod Istre i došao do sigurne pobjede 2:4. Pod vodstvom novog trenera Zorana Vulića, Hajduk je prigrao i upisao drugu pobjedu za redom, postigavši 7 pogodaka. Danas je briljirao konačno Adam Gyurcso sa dva pogotka, a dva je i dodao Ivanovski. Mijo Caktaš je uspio promašiti jedanaesterac u zadnjim minutama utakmice, ali to nije previše utjecalo na rezultat.