Getafeu tri boda, 2:2 u drugoj utakmici

Španjolci ovaj vikend imaju na rasporedu drugo kolo, a jučer su se igrale dvije utakmice.

Getafe-Eibar 2:0 (1:0)

(Angel 18, Molina 90)

Nogometaši Getafea sigurno su slavili protiv Eibara. Zanimljivo je da su gosti imali veći posjed lopte tijekom cijele utakmice, ali to nisu uspjeli kapitalizirati i nisu u devedeset minuta uputili niti jedan udarac u ovir gola. Zato jesu domaćini, koji su poveli sredinom prvog poluvremena preko Angela, a konačnih 2:0 postavio je

Leganes-Real Sociedad 2:2(0:2)

(El Zhar 54,88/Zurutuza 11, Illarramendi 17)

Gosti nose kući tri boda. Već u prvih dvadeset minuta gosti su vodili 2:0. Zabili su Zurutuza u 11. i Illarramendi u 17. minuti. Mislili su tada svi da će se Leganes teško vratiti, no uporni El Zhar i suigrači ipak su stigli do toliko željenog izjednačenja. Prvo je Zhar zabio u 54., a zatim i u samoj završinici u 88. minuti za 2:2 i veliku radost svojoj ekipi.