Igrači Josipa Sesara su došli do nove pobjede u Premijer ligi.

HT Premijer liga, 19.kolo:

Škrljevo-Gorica 80:89 (18:20, 18:23, 18:17, 26:29)

(Robertson 18, Barnjak 16 / Majcunić 16, Kalajžić 14, Mašić 14)

Gorica se nakon nastupa u ABA 2 ligi vratila obavezama u Premijer ligi i odradila gostovanje kod Škrljeva.

Imali su Sesarovi momci vodstvo nakon prve četvrtine, a isti se ritam nastavio i do kraja poluvremena pa su Majcunić i ekipa svoje vodstvo još podigli. Domaća momčad je uspjela sredinom druge četvrtine u jednom trenutku doći do izjednačenja rezultata 34:34, no u prvom dijelu utakmice više od toga nije išlo.

Gorica je u trećoj četvrtini održavala svoje vodstvo, Škrljevo ga pokušavalo smanjiti, no obrana Gorice bila je zadovoljavajuća u tom periodu i rezultat se nije previše mijenjao. I onda se krenulo u posljednju četvrtinu i Gorica je napravila ključnu prednost bijegom na +16 (56:72) u 33.minuti i to se na kraju pokazalo kao presudno. Barnjak i društvo uspjeli su do kraja utakmice tek smanjiti zaostatak, za pristojan poraz.

Arkim Robertson je bio prvi strijelac domaćina sa 18 poena i 6 uhvaćenih skokova.

Goste je predvodio Ivan Majcunić sa 16 poena, dok su Mate Kalajžić i Ante Mašić dodali svaki po 14 poena.