Hat-trick Messija, poslastica u Liverpoolu

Na otvaranju LP odigralo se nekoliko zanimljivih utakmica, sa puno golova i preokreta.

Barcelona-PSV 4:0 (Messi 32,77,87,Dembele 75)

Inter-Tottenham 2:1 (Icardi 86, Vecino 90+2/Eriksen 53)

Liverpool-PSG 3:2 (Sturridge 30, Milner 36-11m, Firminho 90+2/Meunier 40, Mbappe 83)

Club Brugge-Borussia Dortmund 0:1 (Pulisic 85)

Galatasaray-Lokomotiv 3:0 (Rodrigues 9, Derdiyok 67, Inan 90+4-11m)

Crvena zvezda-Napoli 0:0

Monaco-Atletico Madrid 1:2 (Grandsir 18/Costa 31, Gimenez 45)

Schalke-Porto 1:1 (Embolo 64/Otavio 75-11m)

Barcelona je na pogon Messija i njegovog hat-tricka pobjedila PSV, a Ivan Rakitić je igrao do 85. minute te je upisao asistenciju.

U poslastici večeri Liverpool je bio bolji od PSG-a 3:2. Redsi su vodili 2:0, PSG stigao do 2:2, no Firminho je u 92. minuti zabio za pobjedu 3:2.

Club Brugge našeg Ivana Leke izgubio je na premijeri od Borussie Dortmund 0:1. Karlo Letica i Matej Mitrović odigrali su svih 90 minuta za Brugge.

Galatasaray je uvjerljivo slavio protiv Lokotiva iz Moskve 3:0, za kojeg je naš Vedran Ćorluka odigrao cijelu utakmicu.

Monaco je na domaćem terenu poražen od Atletico Madrida 1:2. Nikola Kalinić nije ulazio u igru kod Španjolaca, dok je Danijel Subašić još uvijek ozlijeđen i ne konkurira za utakmice.

Schalke i Porto remizirali su 1:1, s tim da su gosti promašili jedanaesterac na početku utakmice, ali su na kraju ipak uspjeli doći do boda.

Inter je gubio od Tottenhama sve do 86. minute, a onda su se ukazali Icardi te Vecino u 92. minuti i donijeli Interu veliko slavlje. Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu, dok je Ivan Perišić igrao do 64. minute za Inter.