Neosvojivi Gradski vrt

Gradski vrt dočekao je treću domaću utakmicu na otvaranju prvenstva u nizu, nakon 7 golova Hajduku i Rudešu ništa manje nije se očekivalo ni protiv Puljana.

HT Prva liga, 3.kolo:

Osijek – Istra 3-0 (0:0)

( Henty 49 ‘, Hajradinović 73′(pen), Lončar 80’)

Prošle sezone mnogi su isticali “male” utakmice kao problem Zekićeve momčadi i nakon prvog poluvremena tako je i izgledalo: malo ideje, Istra u bloku i mršavih 0-0 stajalo je nakon 45 minuta. U drugom poluvremenu druga priča: rani gol Hentya načeo je Istru, Hajradinović iz opravdano dosuđenog jedanaesterca riješio dvojbe te Lončar svojim prvijencem zaključio priču. Ogromnih 9 bodova i prvo mjesto na ljestvici, barem dok Rijeka ne odigra svoju utakmicu, uljepšava atmosferu pred odlazak na noge Dinamu i provjeru koliko ozbiljno može Osijek ove godine.