KOD

1. HNL
Goran Vidaković

Nogometni sladokusci

Nakon skoro dva mjeseca neke od najjačih liga na svijetu dogurale su do otprilike trećine svojih utakmica. Kakvo je stanje na tablicama, tko su vodeće

Engleska liga
Vincent Šepić

Ludnica diljem Europskih stadiona

Sredina ovog tjedna ponudila nam je akcija na nogometnim terenima Liga petica. Ništa novog nismo vidjeli u Italiji i Francuskoj gdje i dalje sa 100%

Francuska liga

Lyon siguran protiv Strasbourga

Lyon je sigurnom pobjedom otvorio treće kolo Ligue 1 pobjedom protiv Strasbourga. Lyon-Strasbourg 2:0(1:0) (Terrier 42, Traore 64) Nogometaši Lyona su gotovo cijelu utakmicu imali

Marseille kiksao, prvi nastup Ćalete-Cara

Sa današnje tri utakmice završeno je drugo kolo prvenstva Francuske. U prvoj utakmici Strasbourg i St.Etienne su podijelili bodove. Gosti su u 18. minuti ostali

PSG siguran, Monacov kiks kod kuće

U drugom kolu u Francuskoj aktualni prvaci nastavili su u svom ritmu, dok je Subašićev Monaco kiksao na domaćem terenu. PSG je na poluvremenu gubio

PSG i Lyon rutinski, Strasbourg iznenadio Bordeaux

U preostale tri današnje utakmice prvenstva Francuske favoriti Lyon i PSG upisali su pobjede, dok je Bordeaux iznenađujuće poražen kod kuće od Strasbourga.   Lyon

Monaco uvjerljiv, 22 gola u 6 utakmica

U Francuskoj je danas nastavljeno prvo kolo odigravanjem šest utakmica, u kojima su strijelci bili raspoloženi s obzirom na prvo kolo novog prvenstva. Oba novopečena

Marseille uvjerljiv na otvaranju sezone

Na otvaranju Ligue 1 Marseille je na domaćem terenu bio bolji od Toulousea, dvama golovima Dimitria Payeta, po jedan su dodali Germain i Thauvin. Francuska, 1.

Danas kreće i Francuska Ligue 1

Vjerojatno jedno od rijetkih prvenstava gdje ne bi trebalo biti iznenađenja je u Francuskoj, gdje zadnjih godina dominira PSG. Tako bi trebalo biti i ove

1. HNL

Nova rasprodaja u Hajduku

21-godišnji Toma Bašić kako stvari stoje je pred potpisom za Bordeaux, koji je čak poslao i privatan zrakoplov po njega u Zadar.   Hajduku će

Ćaleta-Car u Marseilleu za 17 milijuna eura

Nakon Ivana Strinića, još će jedan osvajač srebra iz Rusije promijenti klub. Duje Ćaleta-Car prelazi u Marseille i samo ga liječnički pregled dijeli od potpisa.

Buffon potpisao za PSG

Talijanska vratarska legenda Gianluigi Buffon napustio je redove Juventusa i potpisao za PSG.   40-godišnji vratar seli se u klub iz Pariza, s kojim je