Francuska liga
Ivan Milas

Neymar van terena dva mjeseca

Najveća zvijezda lidera francuskog prvenstva Paris Saint Germaina doznala je lošu vijest. Naime, Neymar Jr. će zbog frakture metatarzalne kosti s terena izbivati najmanje dva

Engleska liga
Vincent Šepić

Ludnica diljem Europskih stadiona

Sredina ovog tjedna ponudila nam je akcija na nogometnim terenima Liga petica. Ništa novog nismo vidjeli u Italiji i Francuskoj gdje i dalje sa 100%

Goran Vidaković

Lyon siguran protiv Strasbourga

Lyon je sigurnom pobjedom otvorio treće kolo Ligue 1 pobjedom protiv Strasbourga. Lyon-Strasbourg 2:0(1:0) (Terrier 42, Traore 64) Nogometaši Lyona su gotovo cijelu utakmicu imali

Marseille kiksao, prvi nastup Ćalete-Cara

Sa današnje tri utakmice završeno je drugo kolo prvenstva Francuske. U prvoj utakmici Strasbourg i St.Etienne su podijelili bodove. Gosti su u 18. minuti ostali

PSG siguran, Monacov kiks kod kuće

U drugom kolu u Francuskoj aktualni prvaci nastavili su u svom ritmu, dok je Subašićev Monaco kiksao na domaćem terenu. PSG je na poluvremenu gubio

PSG i Lyon rutinski, Strasbourg iznenadio Bordeaux

U preostale tri današnje utakmice prvenstva Francuske favoriti Lyon i PSG upisali su pobjede, dok je Bordeaux iznenađujuće poražen kod kuće od Strasbourga.   Lyon

Monaco uvjerljiv, 22 gola u 6 utakmica

U Francuskoj je danas nastavljeno prvo kolo odigravanjem šest utakmica, u kojima su strijelci bili raspoloženi s obzirom na prvo kolo novog prvenstva. Oba novopečena

Marseille uvjerljiv na otvaranju sezone

Na otvaranju Ligue 1 Marseille je na domaćem terenu bio bolji od Toulousea, dvama golovima Dimitria Payeta, po jedan su dodali Germain i Thauvin. Francuska, 1.

Danas kreće i Francuska Ligue 1

Vjerojatno jedno od rijetkih prvenstava gdje ne bi trebalo biti iznenađenja je u Francuskoj, gdje zadnjih godina dominira PSG. Tako bi trebalo biti i ove

1. HNL

Nova rasprodaja u Hajduku

21-godišnji Toma Bašić kako stvari stoje je pred potpisom za Bordeaux, koji je čak poslao i privatan zrakoplov po njega u Zadar.   Hajduku će

Ćaleta-Car u Marseilleu za 17 milijuna eura

Nakon Ivana Strinića, još će jedan osvajač srebra iz Rusije promijenti klub. Duje Ćaleta-Car prelazi u Marseille i samo ga liječnički pregled dijeli od potpisa.

Buffon potpisao za PSG

Talijanska vratarska legenda Gianluigi Buffon napustio je redove Juventusa i potpisao za PSG.   40-godišnji vratar seli se u klub iz Pariza, s kojim je