Hajduk je opet kiksao, a kao da je igrao kod milanskog Intera, a ne u Zaprešiću. Ovakve vijesti više i nisu novost i iznenađenje kada je Hajduk u pitanju ove sezone.

HT Prva liga, 5. kolo:

Inter Zaprešić-Hajduk 2:2(1:0)

(Andrić 14, Vukčević 57/Palaversa 49, Ivanovski 75-11m)

Hajduk je upisao novi remi u domaćem prvenstvu, na gostovanju u Zaprešiću. Kao i prošle sezone na otvaranju, identičan rezultat, no tada je vodio 2:0 i spašavao bod, danas ga je ganjao jer je dva puta gubio. Jedino vrijedno spomena je prekrasan gol Ante Palaverse, kojem je to prvijenac u dresu kluba sa Poljuda. Andrić je doveo domaće u vodstvo u 14 .minuti, da bi Palaversa prekrasnim pogotokom sa 20-ak metara savladao nemoćnog Kelavu. Vrlo kratko trajala je pozitivna atmosfera u Hajduku jer su iz nove greške svojih igrača stvorili priliku domaćinu, što je Vukčević i iskoristio i zakucao loptu u mrežu za 2:1. U 75. minuti sudac Pejin dosudio je jedanaesterac za Hajduk nakon što je Ivanovski srušen. Ivanovski je sam uzeo loptu i zabio za 2:2. Rezultat se do kraja nije mijenjao. Zadovoljniji sigurno mogu biti domaćini, dok se agonija Hajduka nastavlja i dalje.