Rijeka utrpala četiri komada Interu

Nogometaši Rijeke nisu dozvolili nikakvo iznenađenje na Rujevici i u svim segmentima nadigrali goste iz Zaprešića.

HT Prva liga, 2.kolo:

Rijeka-Inter Zaprešić 4:0 (1:0)

(Acosty 4, Gorgon 64,65, Heber 77)

Kekova družina rutinski je odradila utakmicu. Poveli su već u 4. minuti preko Acostya, koji je zabio iskosa s lijeve strane. Od gola Rijeke pa sve do kraja poluvremena gledatelji nisu vidjeli previše prilika i uzbuđenja pa je rezultat na poluvremenu bio onaj iz 4. minute. U drugom poluvremenu u igru je ušao Heber kod Rijeke i sve kao da je živnulo. U samo dvije minute, u 64. i 65. Gorgon je dva puta zatresao mrežu Intera i pitanje pobjednika bilo je riješeno. Četvrtim golom na utakmici, svojim prvim, Heber je postavio konačnih 4:0. Rijeka je tako izbila na prvo mjesto tablice sa šest bodova.