Cibona je samo dan poslije utakmice u Beogradu gostovala u Osijeku.

HT Premijer liga, 23.kolo:

Vrijednosnice Osijek-Cibona 68:87 (17:23, 20:26, 18:18, 13:20)

(Clarance 14, Kujundžić 12, Paić 12 / Planinić 19, Drežnjak 13)

Cibona je uspješno i bezbolno odradila gostovanje u Osijeku, samo dan nakon odigrane utakmice u Beogradu protiv Partizana. Domaćin je u sastavu ponovno nakon dugo vremena imao Šveđanina Clarancea, koji se oporavio od ozljede, no nedostajao je Franco Filipović, koji je oporavlja od operacije crijeva.

Cibona je, kao i jučer, igrala bez ozlijeđenog Damira Markote, koji je ostao u Zagrebu, no debi su imali Jakov Mustapić i Jakša Buljević. Umorna Cibona nije danas imala prviše problema u Osijeku, uspio je trener Vladimir Jovanović rotirati sve igrače i svi su se upisali u strijelce. Vidjelo se primjerice kod Tonija Nakića i Roka Prkačina velika doza umora, s obzirom da su protiv Partizana iznijeli najveći teret, no bilo je danas nekoliko raspoloženih igrača pa se njihov puni doprinos nije previše osjetio.

Imala je Cibona vodstvo nakon prve četvrtine, koje je održavala kroz cijelo prvo poluvrijeme i otišla na veliki odmor sa +12. U drugom poluvremenu Vrijednosnice su uspjele u nekoliko situacija spustiti prednost na 5-6 razlike, no svaki puta Cibona je imala brzi odgovor pa bi pobjegla ponovno na deset i više poena razlike.

Na kraju je završilo 19 razlike za goste iz Zagreba.