Utah rasturila Netse sa 30 razlike, Bojan vrlo dobar, Zubac i Šamanić na 14 poena

Četvorica naših igrača su noćas nastupila na NBA parketima.

Utah je razbila Brooklyn Neste, koji su doduše igrali bez svig udarnog trojca Durant-Irving-Harden, 118:88. Bojan Bogdanović je malo “prodisao” u ovoj utakmici pa je za 23 minute upisao 18 poena (5/8 šut), uhvatio 3 skoka i podijelio 3 asista. Donovan Mitchell je ponovno bio najbolji kod Jazzera sa 27 poena.

Phoenix našeg Daria Šarića je poražen od Orlanda 112:111, šest sekundi prije kraja Evan Fournier je zabio dvicu i svojoj momčadi priuštio pobjedu. U porazu je Dario ostao na samo 4 poena, 5 skokova i 1 asistenciji. Nikola Vučević je sa 27 poena predvodio pobjednike.

Međusobno su se noćas susreli Ivica Zubac i Luka Šamanić, a pobjedu su i to uvjeljivu uzeli Clippersi 134:101. Zubac je za 32 minute upisao 14 poena (5/5 šut), imao još 8 skokova, 2 asista, 1 osvojenu loptu i 1 blokadu. Luka Šamanić je ponovno nakon dugo vremena dobio nešto više prilike (17 minuta), koju je iskoristio za 14 poena (6/8 šut), 4 skoka, 1 asist i 1 osvojenu loptu. Pobjednike je predvodio Kawhi Leonard sa 25 poena.