Bojan je bio raspoložen noćas, no to nije previše pomoglo njegovim Jazzerima protiv Pelicansa.

New Orleansi su dočekali Jazzere na volej i upisali pobjedu nad ekipom sa najboljim omjerom u dosadašnjem dijelu sezone, 129:124. Ključna je bila treća četvrtina, koju su Pelicansi dobili 16 razlike i u tom vremenu si raskrčili put do pobjede. Utah je čak 47 sekundi prije kraja uspjela doći do 124:125, no promašili su tada dva napada, prvo Mitchell, onda i Gobert i tu je nestala svaka šansa za pobjedom. Naš Bojan je u igri proveo 32 minute, u kojima je postigao 31 poen, trice je šutirao 7/11, a uhvatio je i 7 skokova, podijelio 1 asistenciju te imao 3 osvojene lopte. Pobjednike su predvodili Brandon Ingram i Zion Williamson, svaki sa po 26 poena.

San Antonio Spursi su upisali poraz od Brooklyn Netsa, 124:113, a novu dobru minutažu dobio je Luka Šamanić, koji je za nešto više od 16 minuta upisao 8 poena (3/7 šut), kojima je dodao 5 skokova. James Harden je za pobjednike upisao triple-double od 30 poena, 14 skokova i 15 asistencija.