Dinamo je ispustio bodove na svom parketu protiv Bosca.

Prva liga, 13.kolo:

Dinamo Zagreb-Bosco 68:85 (10:23, 23:21, 25:25, 10:16)

(Garafolić 13, Macner 12, Torić 12 / Puljko 25, Katura 16)

Drženov dom je bio poprište derbija Prve lige, između Dinama i Bosca, a pobjedu je na kraju odnijela ekipa Jakše Vulića, koja je od početka bila vrlo dominantna.

Već u prvih deset minuta Bosco je pokazao dominaciju, dobivši četvrtinu čak 23:10. U drugih deset minuta domaća je momčad malo došla do daha, proradila u napadu pa je i situacija sa poenima bila nešto bolja, no Bosco je i dalje nastavio sa dalekometnom paljbom pa je na poluvremenu imao +11.

Treća je četvrtina završila neriješeno (25:25) i Dinamo je tu gajio neke nade u neizvjesnost, no u posljednjih deset minuta uspjeli su zabiti samo 10 poena i to ih je na kraju odvelo u poraz.

Hrvoje Garafolić je sa 13 poena bio prvi strijelac Dinama, po 12 su dodali Filip Torić i Kruno Macner.

Bosco je predvodio Hrvoje Puljko sa 25 poena (trice 7/12), dok je Luka Katura dodao 16 poena, uz 7 skokova i 5 asistencija.