ABA 2: Osječani se raspali u drugom poluvremenu, bodovi idu Pelisteru

Osječani su upisali novi poraz u ABA 2 ligi.

Deseti poraz u 11 utakmica upisao je naš predstavnik u NLB ABA 2 ligi.

Nakon što su jučer u Zagrebu igrali produžetak protiv Furnira, košarkaši Vrijednosnica su u razmaku od samo 22 sata odigrali utakmicu protiv Pelistera. I dobro je počelo za njih, naravno, dok je bilo snage i svježine pa su dobili prvu četvrtinu 19:24. No, onda je umor došao po svoje i koncentracija je počela opadati, a momčad iz Bitole se razigrala, dobila drugu četvrtinu 26:18 i prešla u vodstvo. Brokeri su danas bili lišeni usluga svog ponajboljeg igrača, Makoija, koji je jučer zaradio lakšu ozljedu i to se danas itekako osjetilo

U drugom poluvremenu ili bolje rečeno u trećoj četvrtini, Brokeri su potonuli potpuno, gosti se šuterski razgoropadili i dobili četvrtinu 30:15 i pitanje pobjednika bilo je riješeno.

Konačan rezultat bio je 97:78.

Đorđe Topolović je sa 23 poena bio najbolji Broker, dok je Matej Perković ubacio 18.