KOD

Aktualno
Goran Vidaković

Hrvatska ide kući pjevajući iz Nizozemske!

U utakmici na mali broj poena, Hrvatska je bila mirnija u završnici i došla do važne pobjede! Kvalifikacije za Eurobasket, 2.kolo: NIZOZEMSKA-HRVATSKA 59:69 (21:18, 14:20,

Aktualno

Reprezentativni retrovizor: Sve 5!

Hrvatska reprezentacija je ostvarila uvodnu pobjedu u kvalifikacijama za Eurobasket i tako na najbolji mogući način otvorila jedno novo poglavlje i novi ciklus. Švedska jučer

2. ABA liga

Domagoj Bošnjak se vratio kući!

25 godišnji Širokobriježanin Domagoj Bošnjak se vraća u svoj matični klub HKK Široki Potpisao je ugovor do kraja sezone. U karijeri je nastupao još za

ABA liga
produkcija

Iz Cedevite u Cedevitu

Talentirani mladi krilni centar Cedevite Junior, 205 cm visoki Matej Bošnjak potpisao je višegodišnji profesionalni ugovor sa Cedevita Olimpijom Ljubljana Navršivši 18 godina (08.01.2002. Zagreb),

Aktualno

Krešo ostaje u Zadru!

Zadar je furioznim drugim poluvremenom slomio Cibonu i uzeo Kup! KUP KREŠIMIR ĆOSIĆ, FINALE: Zadar-Cibona 89:76 (20:24, 19:19, 27:16, 23:17) (Mavra 20, Ivanov 18 /

Aktualno

Zadar se lakše od očekivanog plasirao u finale

Prema svemu je to trebala biti neizvjesna utakmica, no teren je donio nešto sasvim drugo. KUP KREŠIMIR ĆOSIĆ, POLUFINALE: Zadar-Split 85:75 (24:15, 21:11, 19:21, 21:28)

Aktualno

Cibona na Rebecov pogon u finale

Cibona je slomila Goricu krajem prvog poluvremena, a dobru igru iz tog dijela je odradila i u drugom poluvremenu za plasman u finale. KUP KREŠIMIR

Košarka

Split rutinski preko Pule

Splićani su odigrali maksimalno korektno i ozbiljno te se bez puno problema plasirali u polufinale Kupa. KUP KREŠIMIR ĆOSIĆ, ČETVRTFINALE: Split-Pula 1981 107:64 (22:22, 29:13,

Košarka

Gorica sigurno preko Hermesa do polufinala

Gorica je kroz čitavu utakmicu kontrolirala rezultat i plasirala se bez previše stresa u polufinale. Kup Krešimir Ćosić, četvrtfinale: Gorica-Hermes Analitica 101:82 (28:21, 29:28, 21:16,

HT Premijer liga

Neuvjerljiva Cibona se provukla kod Sonik Puntamike

Igrači Sonika su gotovo četrdeset minuta u šaci držali Cibonu, koja je na kraju iščupala pobjedu. HT Premijer liga, 19.kolo: Sonik Puntamika-Cibona 81:85 (21:19, 14:17,

Slavica donio Škrljevu pobjedu kod Gorice

Škrljevo je upisalo drugu pobjedu u nizu, a Gorica drugi poraz u nizu. HT Premijer liga, 19.kolo: Gorica-Adria Oil Škrljevo 79:88 (23:25, 17:22, 18:16, 21:25)