KOD

HT Premijer liga
Goran Vidaković

Dalmatinski derbi pripao Zadru

Novi trener Šibenke, Edi Dželalija, je krenuo u porazom od Zadra. Iako je njegova momčad pružila dostojan otpor. HT Premijer liga, 7.kolo: Šibenka-Zadar 74:81 (24:21,

Pobjeda Alkara protiv oslabljene Dubrave

U derbiju začelja, Alkar je slavio u svojoj dvorani protiv Dubrave, koja je igrala bez prvog igrača Hortmana. HT Premijer liga, 7.kolo: Alkar-Dubrava Furnir 93:76

ABA liga

Cibona bez šansi u Podgorici

Prilično loše izdanje Cibone na gostovanju kod Budućnosti donijelo je uvjerljiv poraz, peti u ovoj sezoni. ABA liga, 6.kolo: Budućnost-Cibona 87:64 (26:18, 25:8, 18:21, 18:17)

ABA liga

Novi, šesti poraz Zadra u ABA ligi

U utakmici na mali broj poena, Partizan je opravdao ulogu favorita i odnio bodove sa Višnjika. ABA liga, 6. kolo: Zadar-Partizan 57:72 (14:18, 16:27, 16:17,

Aktualno

Stopostotni Gabrić riješio Vrijednosnice

Cijelo prvo poluvrijeme domaća se momčad mučila protiv Brokera, a onda su u drugom dijelu sve naplatili i uvjerljivo slavili. HT Premijer liga, 7.kolo: Split-Vrijednosnice

Gorica gurnula Zabok u još veću krizu

Momčad Josipa Sesara nije imala previše problema protiv Zaboka, kojem je ovo peti poraz i nizu. HT Premijer liga, 7.kolo: Gorica-Zabok 87:63 (25:16, 19:11, 17:21,

Aktualno

Odličnu utakmicu Bojan je okrunio Buzzer Beaterom. Fantastičnu utakmicu je noćas odigrao Bojan Bogdanović za Jazzere. Za 37 minuta u igri postigao je 33 poena

ABA liga
produkcija

Vraća se Zula!

Vladimir Anzulović je pronašao novi trenerski angažman, u susjedstvu.   Bivši trener Šibenika i Splita, Vladimir Anzulović, je imenovan za novog trenera ABA ligaša Krke.

Alpe Adria Cup

Jordan Škrljevu donio pobjedu u Beču

Iako su u Beč otišli sa samo devet igrača u rotaciji, igrači Damira Rajkovića smogli su snage za preokret i slavlje. Alpe Adria Cup: Klosterneuburg-Škrljevo

2. ABA liga

Splićani se iz Skopja vraćaju praznih ruku

U 6.kolu ABA 2 lige MZT je pobjedio Split i učvrstio se na vrhu tablice. ABA 2 liga, 6.kolo: MZT Skopje-Split 70:64 (Stojanovski 24, Krstevski

Lakši trening Cibone protiv Hermesa

Cibona se lako obračunala sa Hermes Analiticom u prvoj utakmici 7.kola koja je odigrana ranije od ostalih. HT Premijer liga, 7.kolo: Hermes Analitica-Cibona 70:111 (17:20,

Aktualno

Miro Jurić više nije trener Šibenke!

Danas su se dogodile promjene na klupi premijerligaša iz Šibenika. Prenosimo izjavu sportskog direktora Filipa Vukičevića za službene stranice kluba: “Odlukom Uprave Šibenke, Miro Jurić

Aktualno

Ante Delaš seli u Tursku

Bivši igrač Zadra i Cedevite, ima novi klub. 200 cm visoki Ante Delaš i njegov agent, Zvonimir Ridl, su potpisali ugovor sa turskim Samsunsporom, u

Zadar pobjedio Alkar, koji mu je uvalio 93 poena

Zadar je kroz cijelu utakmicu vodio protiv Alkara i njegova pobjeda nije dolazila u pitanje, no obranom Jusup sigurno ne može biti zadovoljan. HT Premijer

Keller stiže u Zadar. Što to znači Juri Planiniću?

Uprava KK Zadar je dovela novo pojačanje, pod koševima. Mađarski centar Akos Keller najnovije je pojačanje na Višnjiku.   Nezadovoljni trenutnim rezultatima, prije svega u

Cibona na mišiće pobjedila Alkar

Alkar je iznenadio Cibose samo u prvoj četvrtini, sve ostalo Cibona je odradila kako joj i priliči. HT PREMIJER liga, 5.kolo: Alkar-Cibona 81:98 (27:26, 19:26,

Gorica na iskustvo uzela bodove kod Sonik Puntamike

Momčad Josipa Sesara je u ključnim trencima pokazala iskustvo i mudrija riješenja i tako došla do pobjede. HT PREMIJER liga, 5.kolo: Sonik Puntamika-Gorica 67:74 (19:18,