Agrodalmu pobjeda nakon produžetka

Agrodalm je imao +18 tri minute prije kraja, no tu prednost nije uspio sačuvati i otišlo se u produžetak, u kojem su ipak slavili domaćini.

Prva liga, 2.kolo:

Agrodalm-Dubrovnik 98:92 (23:14,20:16,25:24,15:9)

(Ribarić 20, Ceraj 18, Kalpić 18/Došen 23, Dubelj 20)

Agrodalm je gospodario igrom i terenom gotovo 36. minuta. Odlično prvo poluvrijeme zaključili su sa +13 i isto tako nastavili i u drugom poluvremenu i tako sve do samog kraja. Dubrovčani nikako nisu uspjevali naći lijeka za igru domaćih, ali kako su bili uporni, to im se vratilo vrlo brzo. Nikola Došen u zadnjim je minutama predvodio svoju ekipu do preokreta i produžetka. Agrodalm je ima 81:63, na 3:32 minute prije kraja i svi su već vidjeli slavlje na kraju, no ne i momčad Željka Vreće, koja je napravila seriju 2:20 i odvela utakmicu u produžetak. Tamo su se domaći ipak nešto bolje snašli i na kraju ipak iščupali pobjedu, do koje su realno trebali doći i prije produžetka.

Kod Agrodalma raspoložen je bio trojac Ribarić-Ceraj-Kalpić, koji su kombinirano postigli poena, dok gostiju Nikola Došen i Petar Dubelj nešto bolji od ostalih.