Bogdanović i njegovi Jazzeri poveli 3:1 protiv Memphisa, Wizardsi izbjegli metlu

Utah je slavila i u drugoj utakmici na gostovanju kod Memphisa uz dobar učinak našeg šutera.

Bojan Bogdanović je upisao 13 poena, 2 skoka i 2 asistencije u trećoj pobjedi njegove momčadi protiv Memphisa u seriji i sada su na korak do prolaska u drugi krug. Kontrolirali su Jazzeri rezultat od početka utakmice, imali vodstvo na poluvremenu i na kraju treće četvrtine +11, a stečeno su vodstvo sačuvali do kraja utakmice, Bojan je stavio možda i ključnu tricu na 113:106 i riješio pitanje pobjednika, dvije minute do kraja utkmice. Donovan Mitchell je sa 30 poena bio najefikasniji kod pobjednika, dok je Jordan Clarkson ubacio 24.

WIZARDSI UHVATILI POBJEDU I IZBJEGLI METLU

Washington je uspio pobjediti Philadelphiu u četvrtoj utakmici i tako bar na kratko produžio sezonu, s obzirom da mu se spremala metla. Iako su Sixersi držali sve pod kontrolom u prvom poluvremenu, treća je četvrtina bila kobna za njih, koju su domaći dobili 32:19 i došli do prednosti koja im je na kraju donijela pobjedu.

Bradley Beal je sa 27 poena bio najbolji strijelac pobjednika, Rui Hachimura je dodao 20, a Russell Westbrook je upisao još jedan triple-double od 19 poena, 21 skoka i 14 asistencija.