Bogdanović i Šamanić među najboljima u međusobnoj utakmici, Sunsima uvjerljiv poraz od Atlante

Međusobna utakmica Bojana Bogdanovića i Luke Šamanića pripala je Bojanu.

Utah je ugostila San Antonio Spurse, koji se nisu dobro proveli. Upisali su na kraju poraz od 32 razlike (126:94), a zanimljivo je da je Popovich noćas dao priliku većinom igračima sa klupe pa u takvom omjeru snaga Spursi nisu imali što tražiti protiv raspoloženih Jazzera. Bojan Bogdanović je za svoju ekipu ubacio 24 poena, uz vrlo dobar šut 10/13, uhvatio je još 2 skoka i imao 2 osvojene lopte. Kako smo rekli, klupa Spursa je iskoristila minutažu noćas pa je prvi strijelac ekipe na kraju bio naš Luka Šamanić, koji je dobio 24 minute, u kojima je ubacio 15 poena, uz šut 6/14, uhvatio 5 skokova i podijelio 1 asistenciju.

Phoenix Sunsi su iznenađujuće teško poraženi kod Atlante, 135:103. Hawksi su ključnu prednost napravili u posljednjoj četvrtini, koju su dobili čak 38:15 i tako goste ostavili bez šanse za pobjedom. U plejadi dvoznamenkanstih igrača prvi strijelac je bio Clint Capela sa 18 poena, dok su po 16 dodali Bogdan Bogdanović, Trae Young, Lou Williams i Danilo Gallinari. Kod Sunsa, Devin Booker jedini raspoloženi sa 30 poena. Naš Dario Šarić nije imao svoju večer, za 8 minuta u igri, nije ubacio niti jedan poen, uz dva šuta ka košu.