Bogdanović i Utah stigli do sedme pobjede u nizu, Lebron “riješio” Buckse, Knicksi sredili GSW

Od naših igrača, samo je Bojan Bogdanović bio na terenu.

Utah Jazz je stigla do sedme pobjede u nizu (129:118). Ovoga puta stradali su Pelicansi, a u iznimno efikasnoj utakmici strijelci su bili raspoloženi od samog početka. Prva je četvrtina otišla na stranu Pelicansa (31:43), no Mitchell, Bogdanović i društvo su do poluvremena uspjeli anulirati vodstvo gostiju i stići do prednosti. U nastavku utakmice praktički je postojala jedna momčad, s obzirom da su Jazzeri nakrcali koš Pelicansa na kraju sa čak 129 poena i došli do sedme pobjede u nizu. Donovan Mitchell je sa 36 poena bio prvi strijelac kod pobjednika, naš Bojan Bogdanović je dodao 16 (4/11 šut), 3 skoka i 1 asist. Kod gostiju najviše poena zabio je Zion Williamson, 27.

Obračun Lakersa i Bucksa i dvije velike zvijezde, pripao je braniteljima naslova Lakersima koji su odnijeli pobjedu na gostujućem terenu 106:113. Lebron James je bio najzaslužniji za novo slavlje prvaka, s obzirom da je upisao 34 poena (13/25), imao 6 skokova i 8 asistencija. Giannis Antetokounmpo je bio prvo ime kod domaćina sa 25 poena i 12 skokova.

New York Knciksi su stigli do osme pobjede u sezoni, ovoga puta slavili su iznenađujuće kod Golden Statea 104:119. Odličnu večer nagovjestili su već u prvoj dionici, kada su zabili 40 poena, a za novu gostujuću pobjedu najzaslužniji je bio RJ Barrett, koji je postigao 28 poena. Domaćinima nije bio dovoljan ni još jedan vrlo dobar učinak Stephena Currya koji je postigao 30 poena.