Tri susreta su noćas odigrana na NBA parketima.

Dallas Mavericksi su slavili i u šestom susretu protiv Utah Jazza. Mavsi su prošli dalje sa ukupnih 4:2, a s obzirom na igru Jazzera u posljednje dvije utakmice, ukupan rezultat je manje više očekivan. Jazzeri su imali dobar rezultat nakon prvog dijela, no katastrofalna treća četvrtina, koju su izgubili 36:19 ih je na kraju koštala. Bojan Bogdanović je utakmicu završio sa 19 poena i 4 skoka i uz to promašio šut za pobjedu, dok su Dallas predvodili Luka Dončić i Jalen Brunson sa 24 poena.

Philadelphia nije dozvolila preokret Toronta i noćas je upisala četvrtu pobjedu, 132:97. Uvjerljivi su bili Sixersi u drugom dijelu, koji su dobili 70:36 i tako slomili Raptorse. Joel Embiid je ubacio 33 za pobjednike, Chris Boucher 25 za Toronto u oproštaju od play-offa.

Phoenix Sunsi su također uhvatili četvrtu pobjedu protiv Pelicansa, ovoga puta 115:109. I oni su tek u drugom dijelu slomili žilavi otpor Pelicansa, koji su imali na poluvremenu +10, no drugi dio je u potpunosti pripao Phoenixu (67:51). Chris Paul je odigrao još jednu odličnu utakmicu, koju je završio sa 33 poena, uz nevjerojatan šut 14/14, bez promašaja iz igre. Brandon Ingram je sa 21 poenom predvodio Pelicanse.