Bojan Bogdanović novom odličnom utakmicom sredio i Spurse, Lakersi bolji od Denvera, nevjerojatni Westbrook

Novu odličnu utakmicu odigrao je Bojan Bogdanović za svoje Jazzere.

Utah je nastavila sa pobjedama i noćas. San Antonio Spursi nisu imali previše šansi protiv raspoloženog domaćina, koji je na kraju slavio sa 110:99, predvođen našim igračem. Bojan je za 33 provedene minute na terenu ubacio 25 poena (10/17 šut, 2/7 trice), uhvatio 3 skoka i podijelio 2 asistencije. Osim njega, vrlo dobru rolu imao je i Rudy Gobert, koji je postigao 24 poena i imao 15 skokova. Kod Spursa je naš Luka Šamanić dobio nešto više od 4 minute, u kojima je uspio ubaciti jednu tricu.

LAKERSI BEZ JAMESA BOLJI OD DENVERA

Aktualni prvaci LA Lakersi su iznenađujuće došli do pobjede nad Denverom, zahvaljujući vrlo dobroj roli Anthonya Davisa, koji je ubacio 25 poena i imao 7 skokova, a još su četvorica igrača bili na dvoznamenkastom broju poena. Nuggetsima nije pomogao niti odlični Nikola Jokić, koji je ubacio 32 poena. Lakersi su slavili na kraju 93:89.

STEPH CURRY IŠAO PREKO 40

Još jednu odličnu utakmicu odigrao je Steph Curry. Warriorsi su bili bolji od Pelicansa 123:108, a Curry se zaustavio na 41 poenu, uz šut za tri poena 8/18, a veliku pomoć je imao i u Draymondu Greenu koji je upisao triple-double učinak od 10 poena, 13 skokova i 15 asista.

RUSSELL WESTBROOK ZA POVIJEST

Nevjerojatnu utakmicu odigrali su Washington i Indiana. Do pobjede su došli Wizardsi i to rezultatom 154:141, bez produžetka. Novu nevjerojatnu utakmicu odigrao je Russell Westbrook, koji je ubacio 14 poena, imao 21 skok i 24 asistencije. Ovo je tek treća utakmica u NBA povijesti u kojoj je neki igrač imao 20 ili više skokova i asistencija, a prethodne dvije takve odigrali su Wilt Chamberlaine (1968) i – opet Westbrook (2019). Pacersima nisu pomogli ni učinci Carisa LeVerta, koji je ubacio 33 te Domantasa Sabonisa od 32 poena. Rui Hachimura je kod Washingtona ubacio 27, Bradley Beal 26.