Bojan Bogdanović ponovno odličan u pobjedi Jazza, Lakersi ne mogu bez Jamesa

Odigrano je pet susreta na NBA parketima noćas.

Utah, našeg Bojana Bogdanovića, je došla do nove pobjede, sedme u sezoni. Bili su bolji ovoga puta, bez previše problema, od Atlante 116:98 i to bez Donovana Mitchella. Bojan je na terenu proveo 30 minuta, u kojima je ubacio 23 poena (7/16 šut) , uhvatio 5 skokova, imao 2 asistencije i 1 osvojenu loptu. Jazzere je predvodio Jordan Clarkson sa 30 poena.

Lakersi su upisali novi poraz u sezoni, ovoga puta od Oklahome 107:104, a utakmicu je propustio Lebron James i to se odmah osjetilo u igri, iako su imali vodstvo sve do posljednje četvrtine. Neizvjesna završnica, u kojoj su vodstvo imale obje ekipe, na kraju je otišla na stranu Oklahome, a ključna bacanja pogodio je Luguentz Dort na sedam sekundi prije kraja. Posljednji napad za Lakerse i priliku za produžetak nije iskoristio Russell Westbrook i Lakersi su otišli u novi poraz. Shai Gilgeous-Alexander je bio prvo ime pobjednika sa 28 poena, a kod poraženih Lakersa Anthony Davis je ubacio 29, Russell Westbrook 27.