Bojan Bogdanović ubacio 21 poen u novoj pobjedi, double-double Ivice Zupca

Noćas su na NBA parketima bila oba naša igrača, Bojan Bogdanović i Ivica Zubac.

Odličnu utakmicu odigrao je Bojan Bogdanović u Minneapolisu. U pobjedi Jazzera nad Minnesotom 104:136, bio je drugi strijelac svoje momčadi, u utakmici koju je njegova momčad prelomila u drugom poluvremenu. Bojan je sudjelovao sa 21 poenom i 5 skokova, a na terenu je proveo 28 minuta, uz šut iz igre 8/14, od čega trice 4/9, a ubacio je i jedino ispucano bacanje. Donovan Mitchell je i ovaj put predvodio Jazzere sa 36 poena, a kod poraženih najefikasniji bio Karl-Anthony Towns sa 22 poena, 7 skokova i 5 asista.

Slavio je i Ivica Zubac, čiji su Clippersi bili uspješniji od Bostona 114:111. Boston je tako u dva dana Los Angeles napustio sa porazom, nakon što su jučer poraženi od Lakersa. Naš reprezentativac je upisao još jedan double-double učinak, ovaj put od 10 poena i 10 skokova, uz čak 4 blokade te po jednu asistenciju i osvojenu loptu. Šut je Zubac imao 3/4, a sa linije slobodnih bacanja 4/4.