Bojan Bogdanović ubacio 27 Oklahomi, double-double Ivice Zupca u pobjedi nad Sunsima

Dvojac naših igrača noćas je imao svoje nastupe na NBA utakmicama.

Bojan Bogdanović i njegovi Jazzeri su se konačno vratili pobjedama. Bojanu nije trebalo da se vrati u dobru “pucačku” formu pa je tako noćas protiv Oklahome za 26 minuta inkasirao 27 poena (7/11 šut, 11/12 sl.bac.) i uhvatio 5 skokova, u pobjedi Jazza 137:101. Utah je noćas igrala bez Mithella, Conleya i O`Neala, no to nije previše omelo njene igrače da uvjerljivo poraze Oklahomu.

LA Clippersi su upisali pobjedu nas Phoenix Sunsima, koji su u Los Angeles doputovali bez Chrisa Paula, Devina Bookera, DeAndre Aytona i Jaea Crowdera pa su Clippersi imali lagan posao za doći do pobjede. Sunsi nisu bili u prvom poluvremenu posebno raspoloženi bez svojih najboljih igrača, tome svjedoči i rezultat druge četvrtine (34:9 za Clipperse), a i poluvremena (61:30). Ipak, u drugom su poluvremenu pružili nešto bolju košarku, ali nedovoljno da izbjegnu poraz 113:109. Ivica Zubac je za pobjednike upisao double-double učinak od 13 poena (5/6 šut), 11 skokova, 1 asistencijom i 2 blokade.