Bosco preokretom bolji od Gorice, sjajni Luka Krajnović ubacio 36 poena

Bosco je stigao do važne pobjede u Ligi za ostanak.

Treće kolo bilo je sretno za košarkaše Bosca, koji su danas pobijedili Goricu.

Gosti su bolje otvorili utakmicu, imali +9 nakon prve četvrtine, a onda i na poluvremenu +12 i ništa nije upućivalo da ćemo u drugom poluvremenu gledati potpuno drugačiju košarku.

Igrači Marka Tomasa su na teren u drugom poluvremenu izašli u potpuno drugačijem stanju. U naletu treće četvrtine za svega nekoliko minuta su napravili preokret, poveli i više do kraja utakmice stečenu prednost nisu ispuštali. Rezultat treće četvrtine bio je čak 36:11 za Bosco, što zorno pokazuje kako je izgledalo tih trećih deset minuta utakmice. Ništa se nije promijenilo niti u posljednjoj četvrtini, domaći igrači igrali su kao u transu, gosti potpuno potonuli i na kraju upisali visok poraz 107:80.

Bosco je dobio drugo poluvrijeme čak 68:29.

Luka Krajnović je briljirao sa 36 poena, 5 skokova i 5 asistencija, Petar Babić je bio drugi strijelac pobjedničke ekipe sa 18 poena, 5 skokova i 2 asista.