Brokeri poraženi na startu Alpe Adria Cupa

U prvom kolu Brokeri su otišli na gostovanje u Češku i doživjeli poraz.

Sluneta Usti-Vrijednosnice Osijek 88:82 (21:19, 22:22, 20:23, 25:18)

(Houska 23, Fait 18/ Kujundžić 23, Jordano 15)

Osječani su u Češku otputovali sa deset igrala, bez Lovre Buljevića, koji još uvijek vuče ozljedu pa je rotacija po običaju bila skraćena. Ipak i u takvoj igri prvo poluvrijeme nisu izgledali loše, iako je na poluvremenu zaostatak bio u minusu, no samo 2 poena, sasvim dostižno u drugom poluvremenu.

Dobrom trećom četvrtinom, Brokeri su uspjeli povesti, na krilima raspoloženog Roberta Kujundžića, kojem su se pridružili Jordano i Bašić i bili su vrlo blizu pobjede. Ipak, pad, a možda i umor u zadnjoj četvrtini su učinili svoje. U 33. minuti kod vodstva Brokera 71:73, krenula je serija domaće momčadi koja je za četiri minute napravila 12:3 i tako prešla u vodstvo, koje do kraja nije ispustila i na kraju zasluženo slavila.