Bucksi preokretom pobjedili Houston, Clippersi dobili i GSW, double-double Zupca

Clippersima je pripao i drugi derbi na uvodu sezone, dok su Bucksi preoketom u drugom poluvremenu dobili Houston.

TRIPLE DOUBLE ANTETOKOUNMPA

Milwaukee i Houston su odigrali utakmicu sa puno preokreta. Nakon što je Houston imao na poluvremenu +16, Bucksi su prije svega odličnom momčadskom igrom kreirali preokret. Prvo su dobili treću četvrtinu sa sedam razlike, a onda i četvrtu sa čak 15 i došli do pobjede 117:111. Čak se 11 igrača upisalo u strijelce, koje je predvodio Giannis Antetokounmpo sa triple-double učinkom od 30 poena, 13 skokova i 11 asista. Dragan Bender nije ulazio u igru, a Houston su predvodili Westbrook sa 24 poena i 16 skokova te Harden sa 19 poena i 14 asista.

TRAE YOUNG UNIŠTIO PISTONSE SA 38 POENA

Atlanta se lako obračunala sa Pistonsima 117:100, a do pobjede ih je vodio Trae Young, koji je upisao čak 38 poena, 7 skokova i 9 asista, Jabari Parker i John Collins su dodali po 18. Kod Detroita odličan Derrick Rose sa 27 poena.

CLIPPERSI RIJEŠILI I GOLDEN STATE

U festivalu poena i utakmici bez previše obrana, Clippersi su došli do druge pobjede. Stradali su ovoga puta Warriorsi, koji su zaostajali na kraju treće četvrtine visokih 24 poena. Clippersi su u trećoj četvrtini postigli čak 45 poena, a na kraju je rezultat bio 141:122. Trojica igrača imala su preko 20 i više poena, Lou Williams 22, Kawhi Leonard 21 i Patrick Patterson 20. Naš Ivica Zubac je za 17 minuta upisao 16 poena i 10 skokova.

Kod GSW, prvo ime Stephen Curry sa 23 poena te D`Angelo Russell sa 20.