Bundović i Katić sredili Megu u drugom dijelu matineje u Beogradu

Cibona je odličnom igrom u drugom poluvremenu preuzela kontrolu utakmice, povela i sačuvala vodstvo do kraja.

ABA liga, 8.kolo:

Mega Bemax-Cibona 72:76 (20:20, 22:13, 15:27, 15:16)

(Simonović 23, Misković 16/ Bundović 26, Katić)

Neizvjesna prva četvrtina završila je neriješenim rezultatom, vidjelo se odmah da će to biti dramatična utakmica. Nakon toga, u drugoj četvrtini domaća je momčad bolje odigrala u napadu, dok Cibonine akcije nisu bile oplođene poenima pa je Mega otišla na poluvrijeme sa +9.

Ulaskom u drugom poluvrijeme Cibona je proigrala, dvojac Katić-Bundović je zadavao najviše problema Megi, što je Cibonu dovelo do vodstva od 3 razlike na kraju treće četvrtine, koju je Cibona dobila 27:15. Mega je hvatala priključak od početka zadnje četvrtine, dok je Cibona u jednom trenutku imala i +10. Ipak malo po malo Cibonina prednost se topila, Mega je uspjela izjednačiti, no u zadnjim minutama Mega je prokockala nekoliko prilika, Katić i Bundović su to kaznili i Cibona je došla do zaslužene pobjede.

Simonović je bio prvo ime kod domaćina sa 23 poena, dok su Cibonu predvodili Bundović sa 26 poena i Toni Katić sa 22 poena.