Bundović sa zvukom sirene srušio Primorsku!

Cibona je u zadnjoj sekundi košem Budovića došla do pobjede, svoje četvrte u sezoni.

ABA liga, 9.kolo:

Cibona-Primorska 80:78 (25:23, 25:23, 18:17, 12:15)

(Novačić 28, Katić 11, Bundović 11 / Harris 14, Šiško 13)

Odličnu utakmicu u Draženovom domu su odigrali Cibona i Primorska, a Cibona je do slavlja došla u zadnjoj sekundi košem Bundovića.

Kontrolirala je Cibona rezultat i igru sve do 35.minute kada su gosti tek drugi puta poveli na susretu, no činilo se u tim trenucima da Cibona gubi korak, no gosti su sa nekoliko brzopletih riješenja sami sebe uvalili u probleme.

Imala je Primorska vodstvo 76:78, manje od dvije minute do kraja, a onda je prvo Novačić izjednačio na 78:78 pa Šiško promašio tricu i dao Ciboni napad, koji je lošim dodavanjem završio Novačić i gostima dao priliku za pobjedu, no Harris je napravio prekršaj u napadu na Katiću, nakon kojeg su Ciboni ostale tri sekunde za rješenje utakmice. Bundović je primio loptu između reketa i trice, okrenuo se prema košu i zabio šut za pobjedu!

Odličan je za Cibonu danas bio Ivan Novačić, koji je postigao 28 poena, uz 6 skokova, dok su Toni Katić i Filip Bundović postigli svaki po 11 poena.