Cedevita promarširala i kroz Šibenik, koji i dalje čeka prvu domaću pobjedu u sezoni

Šibenka i nakon pet odigranih kola čeka na prvu domaću pobjedu u sezoni.

Ovaj put bodove s Baldekina odnijela je Cedevita Junior koja je slavila sa 80:61 i ostavila Milačićev sastav na omjeru 1-4 u Premijer ligi. U prvoj četvrtini domaćin je još dobro izgledao, kontrolirao utakmicu i rezultat i tu četvrtinu dobili su 16:13. U drugoj četvrtini Cedevita se razigrala, preuzela vodstvo i zagospodarila terenom, što joj je na kraju i donijelo vodstvo na poluvremenu (33:37).

Treća četvrtina se pokazala kao presudna, u kojoj se domaća momčad potpuno raspala. Zagrepčani su dominirali na parketu, dobili tu dionicu sa čak 27:9 i riješili utakmicu. Iz tog minusa domaća se momčad nije uspjela vratiti i oporaviti od šoka pa je još jedna pobjeda odlepršala sa Baldekina.

Pavao Paić sa 11 te Bruno Rebić sa 10 poena bili su jedini raspoloženi kod poražene momčadi, dok je kod pobjednika Josip Batinić ubacio 17, a Ivan Miličević te Rok Radović po 12 poena.