Cedevita sa glatkih 2:0 protiv Šibenke odšetala u polufinale

Na Baldekinu jučer nije bilo mjesta za iznenađenja, Cedevita je i drugi puta slavila protiv Šibenke.

Košarkaši Šibenke nisu uspjeli izboriti majstoricu u Zagrebu. U drugoj utakmici četvrtfinala doigravanja bolja na Baldekinu bila je momčad Cedevite Junior rezultatom 76:95 i tako su domaćini završili natjecanje za ovu sezonu.

Momčad Damira Mulaomerovića čvrsto je ušla u utakmicu i već u prvoj četvrtini zabila čak sedam trica i već se vidjelo da će u tom ritmu i nastaviti utakmicu. Prva četvrtina završila je rezultatom 29:19, dok se na poluvrijeme otišlo sa 36:54. U drugom poluvremenu svoje minute dobilu su i mladi igrači Šibenke Brajković, Bobek i Škugor.

Cedevita Junior nastavila je u svom ritmu i druge dvije četvrtine te na kraju i odnijela pobjedu s Baldekina, a domaći igrači su nagrađeni velikim pljeskom svojih navijača zbog cijele sezone i tako ih ispratili s terena.

Izvor: Šibenka