CHAMPIONS LEAGUE: Šakić na double-double učinku, Krajina više skakao nego zabijao

Hrvatska je jučer u ovom natjecanju imala pet predstavnika, od kojih su dvojica upisala pobjede.

Jučer je odigrano deset utakmica košarkaške Lige prvaka u kojima su nastupila četvorica naših košarkaša i jedan trener.

LIETKABELIS za koji igra naš Željko Šakić je stigao do gostujuće pobjede nad Torunom 81:85. Šakić je za 33 minute na terenu postigao 11 poena (šut 3/11), imao 6 skokova i odličnih 10 asistencija.

MORNAR iz BARA za kojeg igra naš Damir Markota, je doživio poraz od Peristerija 72:67. Markota je za 20 minuta ostao bez poena, uz jedan upućen šut prema košu, ali je uhvatio 4 skoka i podijelio jednu asistenciju.

NYMBURK u kojem igra Roko Rogić je slavio na svom terenu protiv Nizhnya 76:72, a Rogić je igrao samo 3 minute, u kojima je uspio pogoditi samo dva slobodna bacanja.

ANWIL kojeg sa klupe vodi naš Igor Miličić, je doživio poraz na gostovanju kod Telenet Antwerpena 99:87.

VEF RIGA je doživjela težak poraz kod Bamberga 91:53, a Kristijan Krajina je za Rigu ubacio 6 poena (3/11 šut), uhvatio čak 11 skokova i podijelio 3 asistencije.