Cibona bez muke do pobjede

Posljednja utakmica trećeg kola HT Premijer lige odigrana je između Bosca i Cibone u sportskoj dvorani Trnsko.

HT Premijer liga, 3. kolo

Bosco – Cibona 67:107 (33:55)

Unatoč pobjedi protiv Cedevite, igrači Cibone s velikim respektom ulaze u ovu utakmicu i nipošto ne podcjenjuju protivnike. Prva četvrtina poprilično je izjednačena s blagom prednošću gostujuće momčadi. U drugoj četvrtini momčad Cibone pokazuju svoju pravu kvalitetu te na odmor idu rezultatom 33:55 što su 22 poena prednosti tako da mogu mirno privesti ovu utakmicu kraju. Ne dopuštajući domaćinima da išta naprave krajem treće četvrtine Cibona odlazi na vrtoglavih 34 poena prednosti. Sada ostaje samo pitanje s kolikom razlikom će ovaj susret završiti, jer pitanje pobjednika već je odavno bilo riješeno. Prednost se samo povećavala te je konačan rezultat 67:107.