Cibona bez šansi u Podgorici

Prilično loše izdanje Cibone na gostovanju kod Budućnosti donijelo je uvjerljiv poraz, peti u ovoj sezoni.

ABA liga, 6.kolo:

Budućnost-Cibona 87:64 (26:18, 25:8, 18:21, 18:17)

(Martin 16, Cobbs 12/ Bundović 17, Bilinovac 15)

Cibona je danas bila neprepoznatljiva. Ništa osim šestog poraza danas nije bilo opcija. Domaći uragan u prvom poluvremenu Cibonu je u drugoj četvrtini ostavio na samo 8 poena, a na poluvremenu je rezultat bio čak 51:26.

Domaći trener je u drugom dijelu utakmice rasporedio minutažu na sve igrače pa je tempo malo opao, no Cibona nije bila raspoložena kako bi iznenadila i napravila nešto više. Samo su Bundović i Bilinovac danas bili na nivo, pogotovo kada pogledamo da Rebec, Ramljak, Vucić i Rozić nisu zabili doslovno ništa danas. Na kraju zaslužena pobjeda domaćina od 23 razlike, Cibona će nove pobjede morati tražiti na nekim drugim terenima…