Cibona ni nakon tri kola ABA lige ne zna za pobjedu.

ABA liga, 3.kolo:

FMP-Cibona 93:88 (24:22,20:19,18:10,17:28,14:9)

(Apić 25, Jeremić 25/Gilbert 17,Markota 12)

Neizvjesno prvo poluvrijeme završilo je minimalnim vodstvom domaćina od tri razlike, da bi ključnu prednost FMP ostvario u tećoj četvrtini sa +8. Iako je Cibona malo smanjila prednost u zadnjoj četvrtini, domaći su pod koševima i preko svojih centara ipak dominantno zaključili utakmicu. Ostaje nejasno kakve je odluke donio trener Cibone Velić, koji je uporno forsirao jedno te istu petorku, koja je pokšavala smanjiti minus, ali se iz aviona vidjelo da to ne mogu, a a na klupi su ostali prvi centri Kraljević i Jefferson. Nik Slavica opet nije dobio niti minute. Cibona je imala na 79:77 pedesetak sekundi prije kraja napad, ali je on izveden u rangu kadeta. U slijedećem napadu domaći su promašili šut, a Karlo Uljarević je na drugoj strani iznudio prekršaj i nakon toga mirno realizirao dva slobodna bacanja za produžetak. Cibona je produžetak otvorila sa dvije greške Uljarevića i Gilberta pa je FMP opet prešao u vodstvo, no Marić je tricom vratio Ciboni vodstvo 83:84, dvije minute do kraja produžetka. Nakon toga ukazao se Bursać i tricom doveo FMP u vodstvo, a nakon toga Apić je odveo svoju momčad na +4 minutu prije kraja. To je i bio ključni koš za pobjedu, jer se Cibona nakon toga nije uspjela vratiti i upisala i treći poraz.

Kod FMP-a Apić sa 25 i Jeremić sa 25 poena najbolji, kod Cibone Gilbert 17, Markota 12.