Prva popodnevna utakmica Prve lige donijela je susret Đakova i Dubrave.

Prva liga,10.kolo:

Đakovo-Dubrava  82:78  (18:17,23:29,17:22,24:10)

(Mat.Karlović 29, Hrkač 17/ Ćubrić 18, Šimović 18)

Drugoplasirana Dubrava stigla je u Đakovo sa dozom opreza, znavši da je u Đakovu teško doći do bodova. Prva je četvrtina prošla u taktičkom nadmetanju, na kraju je semafor pokazao 18:17 za Đakovo. Drugu su četvrtinu gosti iz Zagreba bolje reagirali i na poluvrijeme otišli sa +5. U istom su ritmu nastavili i u drugom poluvremenu, a Đakovčanima je problem predstavljao manjak raspoloženih strijelaca, jer osim Mateja Karlovića, nitko drugi nije uspio uhvatiti priključak u napadu. Gosti su tako u zadnjih deset minuta ušli sa prednošću od 10 razlike. No, ipak su domaći uspjeli uhvatiti priključak za gostima i uslijedila je neizvjesna završnica. Odličnom igrom Đakovčani su dvije minute prije kraja poveli 76:74 sa 4 uzastopna poena Antuna Hrkača, no Dubrava je samo 20 sekundi zabila 4 poena i ponovno povela. Da utakmica bude još neizvjesnija pobrinuli su se Matej i Marko Karlović i sa 5 uzastopnih poena ponovno vratili prednost Đakovu 81:78, na manje od minute do kraja. Dubrava je priliku za smanjenje prednosti potrošila promašajem za tri poena, a Marko Karlović jednim bacanjem potvrdio pobjedu Đakova.