Dario Šarić u debiju sezone upisao 10 poena, Ivica Zubac na 12

Dario Šarić se oporavio od ozljede i odmah konkurirao za utakmicu svojih Sunsa.

Dario Šarić se oporavio od ozljede pa mu je trener dao priliku protiv New Orleansa. Sunsi su stigli do pobjede i to prilično uvjerljive 111:86, a Šarić je dobio 14 minuta, što je iskoristio za 10 poena, uz šut 3/4, 4 skoka, 1 asist i 1 osvojenu loptu.

Ivica Zubac je sa svojim Clippersima bio bolji od Minnesote 124:101, a Zubac je za 18 minuta postigao 12 poena, uz šut 5/7, 4 skoka, 1 asist i 3 blokade.

Od ostalih rezultata i učinaka izdvajamo iskaljivanje Milwaukeeja nad Miamijem, koji je od Bucksa primio čak 144 poena, a zanimljivost je da su se svi igrači Bucksa upisali u strijelce.

Nikola Jokić je za svoj Denver odigrao još jednu maestralnu partiju, unatoč porazu od 125:115 od Sacramenta. Ubacio je 26 poena, uhvatio 11 skokova i podijelio 12 asistencija.