Dinamo na +39 protiv skromnog Škrljeva

Očekivana pobjeda košarkaša Dinama na otvaranju nove sezone.

U 1. kolu FAVBET Premijer Lige  KK Dinamo Zagreb je u Košarkaškom centru Dražen Petrović pobijedio KK Depolink Škrljevo rezultatom 98:59.

Dinamo je već u prvim minutama odredio smjer utakmice. Agresivnom obranom Škrljevu nisu davali prostora, a brzom tranzicijom i lakim koševima uveli su utakmicu u jednosmjernu ulicu. Nakon prve četvrtine prednost je iznosila 22 poena. Slično se nastavilo i u drugoj četvrtini te se na odmor odlazi s 28 poena razlike.

U drugom poluvremenu Dinamo je pojačao tempo i laganim poenima Kraljevića, na pogon iskusnih Garafolića i  Novačića, prednost nad Depolink Škrljevom narasla je i na 40 koševa. U posljednjoj dionici Dinamo je nastavio održavati visoku prednost te je utakmicu s mirnoćom priveo kraju.

Kod domaćina najbolji strijelci bili su Garafolić sa 17 poena te Vučić sa 16, dok je za Škrljevo Uljarević postigao 20 poena.