Double-double Zupca i odlični Leonard u drugom dijelu za pobjedu Clippersa

Ivica Zubac je odigrao jako dobru utakmicu ubilježivši double-double učinak za novu pobjedu Clippersa.

DVOBOJ HEZONJE I ZUPCA PRIPAO IVICI

Vodili su Clippersi na poluvremenu, no Portland se probudio u drugom dijelu, odigrao odličnu treću četvrtinu, koju je dobio 36:23 i bio na korak do pobjede, ali onda se po tko zna koji put probudio Kawhi Leonard i odgirao odlično završnicu utakmice te u prekretu donio pobjedu svojoj momčadi. Na 1:16 rezultat je bio 98:98, no onda su se ukazali Lou Williams i Leonard i donijeli Clippersima pobjedu 107:101.

Leonard je završio utakmicu sa 27 poena,13 skokova i 4 asistaLou Williams je dodao 26 poena, 3 skoka i 8 asista, dok je naš Ivica Zubac za 20 minuta na terenu postigao 15 poena i uhvatio 13 skokova, uz to je podijelio i 2 blokade.

Mario Hezonja nije imao svoju večer. Za 25 minuta postigao je samo 2 poena (šut 1/9) i uhvatio 5 skokova. Prvi strijelci kod Blazersa su bili McCollum i Lillard, svaki sa po 22 poena.

ŠARIĆEVI SUNSI PORAŽENI KOD HITA LIGA

Miami Heat je jedno od ugodnijih iznenađenja sezone, uvjerili su se i Šarićevi Sunsi to noćas. Vodio je Heat gotovo cijelu utakmicu, kojeg su do pobjede vodili Butler sa 34 poena i Goran Dragić sa 25 poena. Naš Dario Šarić je za poražene igrao 29 minuta, u koje je ugradio 9 poena, 4 skoka i 2 asista.