Druga liga Sjever: Podravac u derbiju bolji od Radnika, Grafičar uzeo bodove kod Ivančice nakon produžetka

Odigrano je 18.kolo na Sjeveru.

Maksimalno se zakuhalo na Sjeveru.

Derbi kola igran je u Vriju, gdje je gostovao Radnik iz Križevaca. Velik dio posla Podravac je odradio već u prvoj četvrtini (27:13), a onda su domaći igrači prednost do poluvremena povećali na +22 i pitanje pobjednika je bilo riješeno.

Drugi derbi igran je u Ivancu, gdje je Ivančica ugotsila Grafičar iz Ludbrega. Gosti su nakon prvog poluvremena imali +16, da bi domaćin u drugom poluvremenu sve stigao i u ludoj završnici gosti su uspjeli izboriti produžetak. U njemu je domaćin bolje igrao, no gosti su se opet provukli u posljednjim sekundama i odveli utakmicu u drugi produžetak, u kojem su od starta igrali bolje, poveli 6 razlike i sačuvali prednost do kraja i upisali važnu pobjedu.

Tablica izgleda prilično zanimljivo, a već u idućem kolu na Sjeveru se igra derbi Grafičar-Podravac