EP U16: Kadeti bolji i od Luksemburga, sve ide po planu za sada

U drugoj utakmici na EP u Rumunjskoj, kadeti su upisali drugu pobjedu.

Kadeti Roka Jurline u Rumunjskoj su u 2.kolu bili bolji od Luksemburga i tako nastavili odrađivati plan.

Od početka susreta naši su momci imali vodstvo, nametnuli su svoj tempo i kontrolirali utakmicu. U prvom su poluvremenu imali najviše 13 poena prednosti, a ponovno je za protivnika najkobniji bio naš Borna Katanović.

U drugom poluvremenu ništa se bitnije nije mijenjalo u odnosu snaga pa tako treba upisati i najviših +27 (64:37). Posljednju četvrtinu naši su momci odradili mirno i bez previše stresa, za konačnu pobjedu 80:58.

Borna Katanović je susret završio sa 21 poenom (6/8 šut), 4 skoka i 3 asista, Niko Jerkić je sa 14 poena bio dtugi