VIDEO, EUROLIGA: Nevjerojatno što je Fener danas ispustio, Žoc na aparatima!

Nevjerojatnu utakmicu su odigrali Fenerbahče i Žalgiris u Istanbulu! Feneru nije bilo dosta +7, minutu do kraja. Sve su prosuli…

Euroliga, 6.kolo:

Fenerbahče-Žalgiris 76:79 (17:17, 23:16, 19:19, 17:27)

(De Colo 29, Sloukas 13/ Grigonis 19, Leday 16)

Nevjerojatna poraz doživio je Fenerbahče večeras, peti u šest utakmica Eurolige.

Fener je imao na poluvremenu +7 i kontrolu utakmice, koju je samo trebao privesti kraju, no ipak, nisu se kockice baš tako posložile. Nevjerojatna zadnja četvrtina ponudila je neviđenu dramu i sreću u kombinaciji za obje ekipe. Fener je minut prije kraja imao 76:69 i praktički riješenu utakmicu, no gosti nisu tako mislili. Prvo je Grigonis 52 sekunde prije kraja smanjio na 76:72 tricom, nakon čega je Datome izgubio loptu, Hayes zabio dvicu uz dodatno bacanje koje je realizirao za 76:75, 47 sekundi prije kraja. U slijedećem napadu Sloukas je promašio dvicu, Žalgiris uhvatio skok i u svom napadu Grigonis je poentirao za dva poena i vodstvo svoje ekipe 76:77, 9 sekundi prije kraja. Nakon time-outa, Vesely je promašio dvicu, Grigonis uhvatio loptu i izborio dva bacanja, koje je realizirao oba i donio pobjedu 76:79. Sloukasov pokušaj za tri poena nije našao put do koša i nevjerojatna utakmica je pripala Žalgirisu.