Fantastični Ivica Zubac upisao novi double-double, Lillard utrpao 11 trica

Zanimljiva večer noćas u Orlandu.

Kad su naši košarkaši u pitanju, prvo ime večeri bio je Ivica Zubac, čiji su Clippersi bili bolji od Dallasa 126:111. Zubac je svoje 24 minute iskoristio fantastično: 21 poen, uz stopostotni šut 10/10, čemu je dodao i 15 skokova. Prvo ime Clippersa je bio Leonard sa 29 poena, dok je kod Dallasa prvo ime bio Porzingis sa 30 poena.

Portland našeg Maria Hezonje je slavio protiv Denvera 125:115, ponajviše zahvaljujući odličnom Damianu Lillardu, koje bio nezaustavljiv. Pogodio je Lillard čak 11 trica iz 18 pokušaja i na kraju se zaustavio na 45 poena. Hezonja nije dobio ni minute u ovoj utakmici. Denver je predvodio Porter Junior sa 27 poena.

Sunsi našeg Daria Šarića igraju odlično. Nakon što su prije par dana košem Bookera u posljednjoj sekundi riješili Clipperse, noćas su bili bolji i od Indiane 114:99. Dario je dobio točno 20 minuta igre, koje je iskoristio za 16 poena i 8 skokova. Ayton je sa 23 bio prvi strijelac Phoenixa, a kod Indiane Borgdon najbolji sa 25 poena.

U Ostalim susretima Lakersi su upisali novi poraz, ovoga puta bez Lebrona Jamesa. Bolji je bio Houston 113:97, a predvodio ih je James Harden sa 39 poena, dok je kod Lakersa najbolji bio Kuzma sa 21 poenom.

Odličnu utakmicu odigrali su Miami i Milwaukee. Heat je vodio gotovo cijelo prvo poluvrijeme, a onda su krenuli preokreti do samog kraja utakmice, da bi na kraju ipak Bucksi prebacili u višu brzinu pred kraj utakmice i odnijelo pobjedu 130:116. Giannis i Middleton su podijelili titule najboljeg strijelca sa 33 poena, dok je Heat predvodio Duncan Robinson sa 21 poenom.