KOD

Gdje si bio `99? #2

Nepotpuno drugo kolo (danas igraju Cibona-Zadar) smo pregledali i donosimo minutažu i učinak mlađih igrača i nakon ovog kola.

 

Ovo, drugo kolo, se u zapisnicima ekipa našlo sve ukupno 28 igrača, 1999.godišta i mlađih, od čega njih 11 nije uopće ulazilo u igru, dok je njih 7 dobilo ozbiljniju minutažu.

Kako je to izgledalo po godištima pogledajte u nastavku teksta.

1999.godište:

Antonio Jordano (Vrijednosnice-Hermes)-35:09 minuta u igri-14 poena (5/18 šut), 3 skoka, 2 asista

Luka Tomas (Zabok-Split)-25:46 minuta u igri-16 poena (6/12 šut), 3 skoka, 2 asista

Bruno Rebić (Zabok-Split)-5:32 minute u igri-2 poena (1/1 šut)

Gabriel Marić (Gorica-Alkar)-23:16 minuta u igri-7 poena (3/11 šut), 2 skoka

Srđan Brocić (Gorica-Alkar)-17:15 minuta u igri-12 poena (5/13 šut), 3 skoka, 4 asista

Fran Jacović (Gorica-Alkar)-28:15 minuta u igri-7 poena (3/7 šut), 5 skokova, 3 asista

Toni Nakić (Sonik-Šibenka)-28:30 minuta u igri-7 poena (2/7 šut), 2 skoka, 5 asista

Luka Vucić (Škrljevo-Dubrava)-nije ulazio u igru

 

2000.godište:

Martin Vedriš (Vrijednosnice-Hermes)-nije ulazio u igru

Luka Krajinović (Vrijednosnice-Hermes)-nije ulazio u igru

Lovre Runjić (Zabok-Split)-14:20 minuta u igri-2 poena (2-2 sl.bacanja), 3 skoka, 2 asista

Kruno Macner (Gorica-Alkar)-nije ulazio u igru

Ivan Jurela (Gorica-Alkar)-11:00 minuta u igri-2 poena (0/1 šut, 2-2 sl.bac), 2 skoka

Lovre Tvrdić (Gorica-Alkar)-10:44 minuta u igri-3 poena (1/2 šut), 1 skok, 2 asista

Marko Vlaić (Sonik-Šibenka)-1:50 minuta u igri-0 poena

Dorian Benković (Škrljevo-Dubrava)-4:33 minute u igri-0 poena (0/1 šut)

Luka Cvitanović (Škrljevo-Dubrava)-nije ulazio u igru

Jan Palokaj (Cibona-Zadar)-8:07 minuta u igri-3 poena (1/2 šut), 1 skok, 1 asist

Filip Vujičić (Cibona-Zadar)-0:59 minuta u igri

Jure Planinić (Cibona-Zadar)-13:34 minuta u igri-2 poena (1/1 šut), 4 skoka, 1 asist

 

2001.godište:

Franco Filipović (Vrijednosnice-Hermes)-nije ulazio u igru

Aleksandar Vuković (Vrijednosnice-Hermes)-nije ulazio u igru

Frano Pralija (Gorica-Alkar)-18:49 minuta u igri-9 poena (4/6 šut), 3 skoka

Ivan Gulin (Sonik-Šibenka)-9:41 minuta u igri-4 poena (1/1 šut, 2-2 sl.bac)

Mislav Kolić (Škrljevo-Dubrava)-nije ulazio u igru

Karlo Kos (Škrljevo-Dubrava)-nije ulazio u igru

 

2002.godište:

Ivan Perasović (Zabok-Split)-4:14 minuta u igri-2 poena (1/1 šut)

Petar Petković (Sonik-Šibenka)-nije ulazio u igru

Roko Prkačin (Cibona-Zadar)-nije ulazio u igru

 

2003.godište:

Borna Jurela (Gorica-Alkar)-nije ulazio u igru

Juraj Pleadin (Sonik-Šibenka)-2:02 minute u igri-0 poena

Tomislav Ivišić (Sonik-Šibenka)-2:41 minute u igri-0 poena, 1 asist

 

Foto: FIBA

Podijeli s prijateljima

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on google
Share on twitter
Share on pinterest
Share on skype

POSLJEDNJE VIJESTI

INTERVJUI

KOLUMNE