Sesarova momčad je nakon Cibone skinula još jedan veliki skalp.

HT Premijer liga, 21.kolo:

Gorica-Zadar 74:73 (20:25, 26:15, 21:22, 7:11)

(Kapusta 13, Mazalin 12 / Fundić 26, Mavra 13)

Gorica je nakon Cibone dobila i Zadar te pokazala da će u nastavku prvenstva biti tvrd orah svima, iako se to više ne može svrstati u iznenađenje. Zadar je u Goricu stigao bez Junakovića i Ivanova, a utakmicu je igrao praktički sa samo sedam igrača u rotaciji. U takvom odnosu snaga bolje su otvorili utakmicu i imali +5 nakon prve četvrtine, no onda je Gorica proradila.

Odličnom igrom u napadu, dobili su drugu četvrtinu 11 razlike i na poluvremenu imali +6. Pokazat će se kasnije, ključnih +6, s obzirom da je Zadar dobio drugo poluvrijeme, ali u nešto manje napadački raspoloženoj košarci.

Tome svjedoči i rezultat zadnje četvrtine (7:11). Gorica je imala konstantno vodstvo, a u zadnjoj červrtini, točnije dvije minute do kraja imala je 73:71, no onda je uslijedilo nekoliko neiskorištenih napada obje ekipe i tako sve do 18 sekundi prije kraja, kada je Kapusta zabio jedno bacanje za +3. Uljarević je nakon toga zabio dva bacanja za 74:73, a Brzoja izborio prekršaj, no promašio je oba bacanja, a nakon iste situacije i Mašić je promašio još dva i dao Zadru priliku nakon da dođe do pobjede. Ipak, Uljarevićev šut nije našao put do koša i pobjeda je ostala u Gorici.