Hezonja najbolji strijelac Blazersa, Šarić na 12 poena, Šamanić bez poena

Trojica naših košarkaša su noćas imali svoje nastupe u Orlandu.

Mario Hezonja i njegovi Blazersi su poraženi od Indiane 88:91, a naš košarkaš je sa klupe za nešto više od 21 minute, bio najbolji strijelac svoje momčadi. Hez je skupio 15 poena, uz šut 5/9, uhvatio 4 skoka te imao po 2 asistencije i osvojene lopte.

Dario Šarić i njegovi Sunsi su odmjerili snage sa Utah Jazzom, koji će ostatak sezone igrati bez našeg Bojana Bogdanovića, koji se oporavlja od operacije. Sunsi su dominirali veći dio utakmice i na kraju slavili 101:88. Šarić je utakmicu počeo u petorci, a za 24 minute je upisao 12 poena, šut 3/10, a uhvatio je 6 skokova, podijelio 1 asistenciju i imao isto toliko osvojenih lopti.

U ostalim susretima Milwaukee Bucksi su bili bolji od San Antonio Spursa 113:92, a za Spurse je malu minutažu imao i naš Luka Šamanić. Za 4 i pol minute na terenu, Luka je uspio tek šutnuti jednu tricu i promašiti. Antetokounmpo je sa 22 poena predvodio Buckse.

U zadnjem susretu Dallas je bio bolj od Lakersa 108:104. Lakersi su cijelo prvo poluvrijeme imali kontrolu igre i rezultata, no onda je Dallas preuzeo konce igre, poveo i dobio treću četvrtinu 33:19 i to vodstvo sačuvao do kraja utakmice. Seth Curry je sa 23 poena bio njihov prvi strijelac, dok su McGee i Cook sa po 13 bili prvi strijelci Lakersa.