Hrvatska U14 osvojila turnir u Beogradu, Luka Ukić MVP turnira!

Nova sjajna utakmica naše reprezentacije na Junior NBA turniru, u velikom finalu.

Hrvatska U14 reprezentacija je osvojila turnir u Beogradu, sa četvrtom pobjedom iz isto toliko utakmica.

Današnje finale bilo je od početka u znaku naše momčadi, iako je prva četvrtina završila 16:16, no u drugoj je Hrvatska ostavila protivnika na samo četiri poena i tu stečenu prednost očuvala do kraja susreta.

Protivnik je u posljednjoj četvrtini u nekoliko navrata došao ispod 10 razlike, ali u tim nekim ključnim trenucima Ukić i Bijelić su sjajnim napadačkim rješenjima protivnika ostavili bez šansi za preokret.

Jure Bijelić je bio najbolji igrač susreta sa 20 poena i 12 skokova, što mu je donijelo ulazak u najbolju petorku turnira, a Luka Ukić je dodao 16 poena. Ukić je dobio dva priznanja, izabran je u najbolju petorku turnira te je i proglašen MVP-em turnira!