Iako su u Beč otišli sa samo devet igrača u rotaciji, igrači Damira Rajkovića smogli su snage za preokret i slavlje.

Alpe Adria Cup:

Klosterneuburg-Škrljevo 73:79 (22:14, 13:15, 22:26, 16:24)

(Miletić 18, Burgemeister 12/ Riewer 22, Vucić 14)

Otišla je momčad Škrljeva u Beč sa samo devet igrača, bez Ante Gospića u sastavu, no ne i sa bijelom zastavom. Iako su već nakon prve četvrtine zaostajali 8 poena, uspjeli su se pribrati u drugoj četvrtini i vratiti se u život. Imali su raspoloženog Jordana Riewera u svojim redovima, kojemu se u napadu pridodao mladi Luka Vucić, koji je iskoristio trenerovu priliku. Na poluvremenu je rezultat bio 35:29.

Ulaskom u drugo poluvrijeme vidjelo se da su zeleni spremni za preokret. Dobre role imali su Batur i kapetan Barnjak i prednost domaće ekipe se polako topila, a kraj treće četvrtine donio je minimalan zaostatak za domaćinom, 57:55. I onda već na početku zadnje četvrtine, tricom Barnjaka, Škrljevo je prešlo u vodstvo, koje je samo raslo do kraja utakmice. Četiri minute prije kraja imali su najveće vodstvo 63:73 i pitanje pobjednika bilo je riješeno. Na kraju zasluženih +6 za pobjedu zelenih.

Jordan Riewer je bio najbolji pojedinac kod Škrljeva sa 22 poena (trice 6/7) , 5 skokova i 4 asistencije, dok je Luka Vucić dodao 14 poena, 3 skoka i 3 asistencije.