Kad je stao Fundić, stao je i Zadar. Krki bodovi sa Višnjika.

Prilično loše drugo poluvrijeme Zadra, koji je Krki darovao dva boda i sebi priskrbio novi poraz.

ABA liga, 2.kolo:

Zadar-Krka 77:85 (22:19, 19:17, 18:19, 18:30)

(Fundić 24, Siriščević 17/ Cosey 14, Balažič 14)

Zadar je tražio prvu pobjedu u ABA ligi, protiv Krke, koja je u prošlosti znala dobro namučiti našu momčad, pogotovo prošle sezone. Tako je bilo i danas. Nazorova momčad je dobro krenula u utakmicu, pogotovo je dobro bio raspoložen Stefan Fundić, koji je Zadru donosio većinu poena, no Krka je gotovo cijelo poluvrijeme bila tu negdje. Nisu igrači u zelenim dresovima dozvoljavali Zadru da se previše odvoji i neizvjesnost je bila prisutna. Fundić je do poluvremena već skupi čak 21 poen, od 41 svoje momčadi.

No, u drugom dijelu, točnije u trećoj četvrtini, je stao, točnije bio je dobro čuvan od strane igrača Krke pa je Nazor tražio drugog raspoloženog čovjeka u napadu. Dobio ga je u Gilbertu, koji se vezao tri trice u napadu i držao Zadar u utakmici, s obzirom da je Krka u napadu bila prilično dominatna u toih deset minuta. Na ulasku u zadnju četvrtinu, Zadar je prešao u vodstvo od 4 razlike i držao kontrolu utakmice u svojim rukama.

Krka se prvo približila na 67:67, 4 minute do kraja, a onda je Fundić vezao koš i slobodno bacanje za bijeg Zadra na 70:67. Nakon toga, Krka je postigla 4 poena za redom za preokret i vodstvo 70:71, na 2:30 do kraja. Prvo je Allen zabio dva bacanja za novo vodstvo Zadra, a Lapornik novom tricom donio Krki 72:74, da bi Junaković izjednačio na 74:74. Zadar je tada dao Đapi dva bacanja koja je realizirao za 74:76 Krke, 1:45 do kraja, Zadar promašio svoj napad, a Cosey tricom odveo Krku na 74:79, 1:20 prije kraja. Siriščević je tada dao loše dodavanje, a Fundič petim prekršajem na bacanja poslao Fifolta, koji je zabio jedno za 74:80. Izgubio je tada Junaković loptu u napadu, Krka istu stvar napravila u napadu, a konačni kraj je bio gaženje linije Siriščevića u napadu i šansi više nije bilo.